Dzień Dobrych Wiadomości

W dniu 20 maja 2015 będziemy świętować w naszej szkole Dzień Dobrych Wiadomości. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Skrzynka na „dobre wiadomości”

W poniedziałek 18 maja w holu szkoły pojawi się skrzynka, do której uczniowie, nauczyciele i rodzice będą mogli wrzucać „dobre wiadomości”, którymi chcą się podzielić z innymi. Zachęcamy całą społeczność szkolną do dzielenia się dobrymi wiadomościami!

Prezentacja najciekawszych wiadomości

Najciekawsze i najładniej przedstawione wiadomości zostaną zaprezentowane na tablicy w holu szkoły oraz odczytane w klasach przez „kurierów dobrych wiadomości” w dniu 20 maja.

Dziennikarze „dobrych wiadomości” w szkole

W Dniu Dobrych Wiadomości po szkole będą także krążyć uczniowie-dziennikarze pytający uczniów, co dobrego przydarzyło im się w tym dniu. Informacje uzyskane przez dziennikarzy wywieszane będą na tablicy w holu szkoły.

Więcej informacji

Szczegółowych informacji udzielają Aleksandra Ksokowska – Robak (psycholog szkolny) i Aleksandra Maj (wychowawczyni klasy 2b).