Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkoły podstawowej od klasy pierwszej do szóstej. Uczestnicy rozwiązywali test, odpowiednio dostosowany do kategorii wiekowej, w którym wykazywali się zarówno wiedzą ogólnoprzyrodniczą, logicznym myśleniem, analizowaniem i wnioskowaniem, a także umiejętnością czytania ze zrozumieniem oraz matematycznymi zdolnościami. Ponadto, jako przygotowanie do konkursu, uczniowie mieli za zadanie wykonać zestaw doświadczeń. W zależności od uzyskanego wyniku uczestnicy otrzymują dyplom, wyróżnienie, nagrodę lub nagrodę główną.

Nagrodę otrzymuje

• Miłosz Świerczyk z klasy 2d

Wyróżnienie

• Michał Borawski-Reks, 2d
  • Wiktor Siemiński, 3c
  • Grzegorz Piotrowski, 4d
  • Laura Klonecka, 6b
  • Maksymilian Kuch, 6b
  • Aleksandra Spylczyn, 6b
  • Ryszard Śliwiński, 6b
  • Marianna Bocianowska, 6c

Pozostali uczestnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy.

Gratulacje

Wszystkim serdecznie gratulujemy i już dzisiaj zachęcamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.

Więcej informacji

Szczegółowe informacje o wynikach uczniowie mogą uzyskać u wychowawcy (klasy 1-3), u nauczycieli przyrody - klas 4-6.