X Wielka Gala Charytatywna
Fundacji Mam Marzenie

12.12.2014 r. Auli UAM odbyła się X Wielka Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie. Na uroczystość zaproszeni zostali darczyńcy, sponsorzy, wolontariusze i artyści. Galę prowadzili p. Małgorzata Kożuchowska – ambasadorka fundacji i p. Krzysztof Ziemiec- prezenter TVP.

Naszą szkołę reprezentowały panie Beata Olszewska i Lidia Bednarczyk, koordynatorki akcji charytatywnych zbierających fundusze na realizację marzeń.

Spełnione marzenia i „Marzenka”

To był wieczór pełen wzruszeń. Spełnionokolejne marzenia chorych dzieci. A my otrzymaliśmy wyróżnienie. Pani Beata Olszewska w imieniu społeczności Szkoły Podstawowej nr 38 odebrała „Marzenkę”. Statuetka przyznawana jest tym, którzy w szczególny sposób wsparli działania prowadzone przez fundację.

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy również w tym roku wsparli nasze działania charytatywne i przyczynili się do tego, że będziemy mogli dać radość kolejnemu Marzycielowi.

Drobiazgi sprawiają, że niepostrzeżenie i cicho wchodzi wielkie szczęście
– Pam Brown