Konkurs szkolny - Moda na ekologię

Konkurs szkolny - Moda na ekologięOgłaszamy konkurs szkolny na indywidualne zaprojektowanie oraz wykonanie dowolną techniką konfekcji damskiej, męskiej lub dziecięcej z materiałów stanowiących odpady takich jak plastik, makulatura, itp.

Zadanie dla uczestników konkursu

• Indywidualne zaprojektowanie oraz wykonanie dowolną techniką konfekcji
  • przesłanie pracy konkursowej w formie zdjęcia w formacie JPG na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczenie zdjęcia do organizatorów konkursu do dnia 16 kwietnia 2014 z podaniem imienia, nazwiska i tytułu pracy.

Ocena prac przez Jury

Przy ocenie strojów ekologicznych Jury będzie kierowało się następującymi kryteriami:

• inwencja twórcza autora
  • właściwe wykonanie

Informacje o konkursie

Zakończenie konkursu
16 kwietnia 2014 roku

Prezentacja pracy konkursowej
Zdjęcie stroju w formacie JPG wysłane mailem na adres moda-na-ekologie@sp38.pl lub osobiste dostarczenie zdjęcia do organizatorów

Organizatorzy konkursu
Aleksandra Szrepfer