Podsumowanie Dni Sportu 2016

Ilustracja na dzień sportu w Szkole Podstawowej nr 38 w Poznaniu Miło nam przedstawić końcową klasyfikację Dni Sportu 2016 jednocześnie przypominając, że naszym celem była wspólna zabawa podczas wszystkich konkurencji.

Wyniki Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas III

Ilustracja składająca się z wyrazów z użyciem „rz”, „ż”, „ó” itp.Mamy zaszczyt ogłosić zwycięzców Szkolnego Konkursu Ortograficznego dla klas III

Jak nie czytam, jak czytam - podsumowanie akcji „Cała szkoła czyta dzieciom"

Na zdjęciu uczniowie czytający książki na boisku szkolnym w ramach akcji „Cała szkoła czyta dzieciom”10 czerwca br. nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskiej akcji masowego czytania „Jak nie czytam, jak czytam”. Podsumowaliśmy również akcję „Cała szkoła czyta dzieciom”.

Zielona kraina

Na zdjęciu dzieci przygotowujące zielony posiłek w ramach spotkania „Zielona kraina”W poniedziałek, 30 maja br. uczniowie klas czwartych uczestniczyli w warsztatach żywieniowych, które odbywały się w ramach programu „Zielona kraina”.

Z kwiatami za pan brat

Ilustracja z postacią florystki z napisem „Z kwiatami za pan brat”W bieżącym roku szkolnym nasza szkoła uczestniczyła w programie edukacyjnym „Z kwiatami za pan brat” organizowanym przez Wielkopolską Gildię Rolno-Ogrodniczą.

Spotkanie z aktorem Michałem Grudzińskim.

Na zdjęciu dzieci szkolne na spotkaniu z aktorem Michałem Grudzińskim w Szkole Podstawowej nr 38 w Poznaniu2 czerwca br. klasa 2c w swojej klasie gościła Pana Michała Grudzińskiego - aktora Teatru Nowego w Poznaniu oraz odtwórcę roli dziadka w serialu „Rodzinka.pl”.

Dni Sportu 2016

Ilustracja na dzień sportu w Szkole Podstawowej nr 38 w PoznaniuDrodzy uczniowie, chcemy zaprosić Was do współzawodnictwa zespołowego w Dniach Sportu 2016. Naszym celem jest wspólna zabawa podczas wszystkich konkurencji.

Spotkanie z panią profesor Ewą Maćkowiak – Sibilską.

Na zdjęciu pani profesor Ewa Maćkowiak-Sibilska w świetlicy szkolnej Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu7 czerwca odbyło się spotkanie z panią profesor Ewą Maćkowiak – Sibilską, dyrygentem kameralnego chóru żeńskiego „Canto cantare”.