Na zdjęciu logotyp Fundacji Mam Marzenie

Świąteczna aukcja

Tak jak w ubiegłych latach chcielibyśmy spełnić marzenia chorych nieuleczalnie dzieci, które czekają w poczekalni marzeń w fundacji mam marzenie. Fundusze na ten cel będziemy zbierać podczas Kiermaszu domowych wypieków oraz Świątecznej aukcji, które odbędą się w dniu 9 grudnia 2015r.

Wystawione przedmioty

Na tegorocznej aukcji licytowane będą bombki przygotowane na konkurs w roku szkolnym 2014/2015 oraz przedmioty, które wykonane zostały m.in. podczas warsztatów rękodzieła!

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i licytacji.

Regulamin aukcji

• Każdy, kto chce wziąć udział w licytacji zaprezentowanych przedmiotów (uczeń, rodzic, nauczyciel), odnajduje wybraną rzecz w zeszycie, wpisuje kwotę i czytelnie się podpisuje.
  • Wszystkie przedmioty mają jednakową wyjściową cenę 10 zł i od tej ceny rozpoczynamy licytację.
  • Kwota przebicia oferty, może minimalnie wynosić 1 zł.
  • Uczeń licytuje sam do kwoty 25 zł, powyżej tej stawki licytuje tylko
w obecności rodzica lub musi posiadać jego pisemną zgodę (formularz deklaracji) na udział w licytacji. Deklaracja ta powinna znaleźć się w kopercie znajdującej się w wyżej wymienionym zeszycie.
  • Aukcja rozpoczyna się w dniu 9 grudnia 2015 roku o godzinie 17:00 i trwa do dnia 11 grudnia 2015 roku do godziny 13:40.
  • Osoby, które wygrają licytację, będą poinformowane o tym w dniach 14 – 15 grudnia 2015 roku.
  • Wszystkie wylicytowane przedmioty wydamy 15 – 17 grudnia 2015 roku w godzinach 7:45 - 14:45 (odbiór w pokoju nauczycielskim - p. L. Bednarczyk) po uiszczeniu deklarowanej kwoty.