Na zdjęciu komórki krwi w układzie krwionśonym

Wyniki Konkursu Medycznego dla uczniów klas VI szkół podstawowych powiatu poznańskiego

Konkurs odbył się 18 grudnia 2015 roku. Organizatorem konkursu było Gimnazjum nr 53 w Poznaniu, a patronat objął Uniwersytet Medyczny i Radio Merkury. Do udziału w konkursie zgłosiło się 78 uczniów, naszą szkołę reprezentowało 14 uczniów z klas: 6a (3 osoby), 6b (3 osoby), 6c (4 osoby) i 6d (4 osoby).

Aktualne wyniki konkursu

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie osiągnęli następujące wyniki:

• Julia Bernaciak kl 6a - 2 miejsce
  • Zofia Rękoś kl. 6c – 3 miejsce
  • Anna Walkowiak kl.6b – 4 miejsce
  • Michał Kowalski kl. 6c – 5 miejsce
  • Laura Skibicka kl. 6c – 6 miejsce
  • Wiktor Kiełbasa kl. 6d – 6 miejsce
  • Jagienka Polaszek kl. 6d – 7 miejsce

Nagrody

• Uczniowie, którzy uplasowali się na miejscach od 1 do 4, uzyskali zbliżoną ilość punktów w teście, w związku z tym otrzymali te same nagrody – atlasy anatomiczne, wycieczkę do muzeum anatomii w Guben w Niemczech oraz vouchery na warsztaty przyrodnicze.
  • Michał zajmując 5 miejsce otrzymał wycieczkę do muzeum anatomii w Guben w Niemczech oraz voucher na warsztaty przyrodnicze
  • Osoby, które zajęły 6 miejsce – Wiktor i Laura, otrzymali Vademecum z biologii oraz vouchery na warsztaty przyrodnicze.
  • Jagienka Polaszek za zajęcie 7 miejsca otrzymała bon do Empiku i voucher na warsztaty przyrodnicze.

Gratulujemy

Serdecznie gratulujemy tak wspaniałych rezultatów i życzymy kolejnych sukcesów przyrodniczych.