Na zdjęciu finaliści I WInogradzkiego Konkursu Recytatorskiego, pod hasłem „Świadkowie Miłosierdzia”

I Winogradzki Konkurs Recytatorski, pod hasłem „Świadkowie miłosierdzia” - wyniki

Dnia 22 listopada w gmachu Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu, przy współpracy z parafią p.w. św. Jana Bosko odbył się I Winogradzki Konkurs Recytatorski, pod hasłem „Świadkowie miłosierdzia”. Uczniowie Szkół Podstawowych nr: 38, 65, 66 oraz Szkoły Podstawowej w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 2 w Poznaniu recytowali utwory Jana Pawła II, św. s. Faustyny Kowalskiej oraz fragmenty Pisma Świętego, mówiące o miłosierdziu Bożym. Konkurs był okazją do zwieńczenia Roku Miłosierdzia ogłoszonego przez Papieża Franciszka, jak również do spotkania z Bogiem, który w swoim wielkim miłosierdziu ogarnia każdego z nas i udziela nam swoich łask.

Wyniki:

Komisja artystyczna, po długich obradach postanowiła nagrodzić recytatorów:

• Pola Naworska - Zespół Szkół z Wildy,
  • Hanna Siąkowska - SP nr 38.

• Agnieszka Kwias - SP nr 38.

• Natalia Krzyżaniak - SP nr 66,
  • Miłosz Gajda - SP nr 38.

Wielką radością naszej szkoły są również wyróżnienia, które otrzymali

• Zofia Błaszczyk,
  • Zofia Kieliszewska,
  • Olga Józefowska,
  • Wiktoria Pawełkiewicz.

Gratulacje

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i cieszymy się sukcesem naszych uczniów.