Na zdjęciu logotyp Fundacji Mam Marzenie

Podsumowanie aukcji świątecznej Fundacji Mam Marzenie

14 XII 2016 r. zakończyliśmy w naszej szkole świąteczną aukcję charytatywną przygotowaną przez p. Lidię Bednarczyk. Te przepiękne przedmioty uszyła p. Lidia Bednarczyk oraz uczennice klas IV –VI na warsztatach szycia "Przyjaźń z maszyną”. Jednocześnie odbył się też kiermasz ciasteczek świątecznych, upieczonych przez dzieci z rodzicami. Zarówno aukcja jak i kiermasz cieszyły się ogromnym zainteresowaniem rodziców, nauczycieli i uczniów. Zebrane fundusze zostały przekazane na spełnienie kolejnego marzenia chorego dziecka oczekującego w Poczekalni Marzeń Fundacji Mam Marzenie.

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim za inicjatywy, wsparcie i zaangażowanie oraz za okazane serce i pomoc w zbieraniu funduszy.

Spełnione marzenie Sebastiana

Z wielką radością informujemy, że spełniliśmy już ósme. Marzenie podopiecznego z Fundacji Mam Marzenie. Nasz Marzyciel Sebastian (16 lat) otrzymał od nas iPhone.

Szczegóły znajdują na stronie Mam Marzenie - Sebastian