Zdjęcie z pokazu mody, który odbył się podczas Dnia Dziecka w Szkole Podstawowej nr 38 z Poznania

Ruch, radość, rozwój

1 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbył się sportowy, europejski i czytelniczy Dzień Dziecka.
W części sportowej rozgrywaliśmy turnieje i konkurencje rekreacyjne, w części artystycznej dzieci zaprezentowały modę europejską. Na zakończenie wszyscy uczestniczyliśmy w „Ogólnopolskiej akcji masowego czytania”.
Pogoda dopisała, choć słońce od rana nas nie rozpieszczało i każdy chętnie relaksował się na zielonych terenach naszej szkoły.

Lody dla ochłody

Wiele radości sprawili nam Państwo Anna i Robert Szwarc , którzy podarowali całej społeczności szkolnej wspaniałe lody. Wszyscy poczuliśmy się tego dnia dopieszczonymi dziećmi.
Za tę słodka niespodziankę serdecznie dziękujemy!