Na zdjęciu logotyp Fundacji Mam Marzenie

Świąteczna aukcja

Dnia 12 grudnia na terenie szkoły rozpocznie się „Świąteczna aukcja”. Na tegorocznej aukcji licytowane będą między innymi przedmioty, które wykonane zostały podczas warsztatów rękodzieła oraz bombki przygotowane na konkurs w roku szkolnym 2015/2016!
Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy i licytacji.

Dochód z aukcji

Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na spełnienie pragnień dziecka będącego pod opieką fundacji „Mam marzenie”.

Regulamin aukcji

• Każdy, kto chce wziąć udział w licytacji zaprezentowanych przedmiotów (uczeń, rodzic, nauczyciel), odnajduje wybraną rzecz w zeszycie, wpisuje kwotę i czytelnie się podpisuje.
  • Wszystkie przedmioty mają jednakową wyjściową cenę 10 zł i od tej ceny rozpoczynamy licytację.
  • Kwota przebicia oferty, może minimalnie wynosić 1 zł.
  • Uczeń licytuje sam do kwoty 25 zł, powyżej tej stawki licytuje tylko
w obecności rodzica lub musi posiadać jego pisemną zgodę (formularz deklaracji) na udział w licytacji. Deklaracja ta powinna znaleźć się w kopercie znajdującej się w wyżej wymienionym zeszycie.
  • Aukcja rozpoczyna się w dniu 12 grudnia 2016 roku o godzinie 9:40 i trwa do dnia 14 grudnia 2016 roku do godziny 18:15 (spotkania z rodzicami).
  • Osoby, które wygrają licytację, będą poinformowane o tym w dniach 15 – 16 grudnia 2016 roku.
  • Wszystkie wylicytowane przedmioty wydamy 15 – 20 grudnia 2016 roku w godzinach 7:45 - 14:45 (odbiór w pokoju nauczycielskim -
    p. L. Bednarczyk) po uiszczeniu deklarowanej kwoty.
  • Prosimy o przemyślaną licytację – wylicytowane przedmioty powinny zostać odebrane w wyznaczonym terminie przez zwycięzcę.