Zdjęcie oświetlonego porannym słońcem lasu

Wyniki V edycji konkursu przyrodniczo – artystycznego: „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – rośliny pól, lasów i ogrodów wielkopolskich parków krajobrazowych”

Przedstawiamy wyniki V edycji konkursu przyrodniczo – artystycznego: „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – rośliny pól, lasów i ogrodów wielkopolskich parków krajobrazowych” organizowanego przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego.

Konkurs odbywał się w czerwcu, uczestnicy (uczniowie klas 4-6) mieli za zadanie przedstawić wybrany gatunek rośliny w formie rysunku lub krótkiego wierszyka.

Zwycięzcy

Z ogromną przyjemnością informujemy, że:

• Jakub Dajerling - uczeń klasy 5b
    III miejsce zarówno w kategorii wierszyk, jak rysunek. Tematem jego prac był skrzyp polny.

Nagrody

Wręczenie nagród odbył się 7 grudnia 2017 r. o godz. 12:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie gratulujemy.