Zdjęcie z zaprzysiężenia Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej nr 38 w Poznaniu

Zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego

11 września 2017 roku odbyła się ważna dla społeczności szkolnej uroczystość zaprzysiężenie Samorządu Uczniowskiego.

Prezentacja Samorządu Uczniowskiego

Po wspólnie odśpiewanym hymnie szkoły został zaprezentowany nowy Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami. Przewodniczący sekcji estetycznej, sportowej oraz wolontariatu przedstawili plany swoich działań.

Ślubowanie

Następnie, w obecności Dyrekcji szkoły, wychowawców i uczniów, przewodniczący klas i sekcji samorządowych oraz Rady Uczniowskiej ślubowali w imieniu swoich koleżanek i kolegów, że będą przestrzegać obowiązków uczniowskich i samorządowych

Akt ślubowania

Na zakończenie członkowie Samorządu Uczniowskiego podpisali akt ślubowania przy dźwiękach muzyki, podkreślającej wagę tego wydarzenia.