W Witamy serdecznie w nowym roku szkolnym!

Dziękujemy za zaufanie oraz powierzenie nam możliwości żywienia Państwa dzieci. Obecnie współpracujemy z 15 szkołami na terenie Poznania i okolic oraz dostarczamy posiłki do około 45 żłobków i przedszkoli. Jesteśmy organizatorem programu edukacyjnego www.zdrowyuczeń.org  który został objęty patronatem i wspierany przez MEN, Sanepid, Szpital Onkologiczny im. Przemienienia Pańskiego w Poznaniu oraz wiele innych instytucji czuwających nad zdrowiem i bezpieczeństwem dzieci.

Książka Ale pyszoty!

Prowadzimy szereg czynności związanych ze zdrowiem oraz zachęcaniem dzieci do gotowania i zjadania naturalnych posiłków. Ostatnio wydaliśmy własną książkę kucharską dla maluchów pod tytułem „Ale Pyszoty”, dostępną we wszystkich sklepach „Piotr i Paweł" :)

Zamówienia przez internet

Zapraszamy do zamawiania posiłków poprzez naszą nową, udoskonaloną aplikację. Instrukcja zamawiania posiłków dostępna jest tutaj: http://serwis.pyszoty.pl/pyszoty_instrukcja.pdf

Wsparcie i pomoc

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

• w godzinach 12:00 - 15:00 pod nr telefonu: 505 345 891

Mamy nadzieję, że nasze obiady zasmakują dzieciom i jednocześnie prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w pierwszym okresie, kiedy to muszą one nieco przestawić się na nasze potrawy. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i pierwsze spostrzeżenia po dwóch tygodniach września.

Pozdrawiamy Zespół Pyszoty.pl