• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A

„Całe życie jest szkołą”

14 października, w Dniu Edukacji Narodowej, nauczyciele, uczniowie i pracownicy szkoły obejrzeli program artystyczny poświęcony trudnej pracy pedagogów. Uczniowie klasy 5d pokazali, co może się wydarzyć na lekcjach, z jakimi problemami spotykają się nauczyciele i uczniowie.

Oprócz zabawnych tekstów, dzieci zaśpiewały także kilka piosenek związanych ze szkolnym życiem. Program zakończył się złożeniem serdecznych życzeń wszystkim, którzy na co dzień pracują w naszej szkole.

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2