• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
sp38-poznan-dni-skandynawskie

Dni Skandynawskie – konkurs plastyczny

Czy Święty Mikołaj istnieje? Na to pytanie odpowiedź jest oczywista. Na co dzień mieszka w Finlandii, a 6 grudnia w magiczny sposób obdarowuje nas prezentami. Wszystkim niedowiarkom istnienie Świętego Mikołaja udowodnimy 14 i 15 grudnia, kiedy prosto z Rovaniemi przyjedzie do Poznania.

Konkurs plastyczny

Tymczasem, wraz z Konsulatem Honorowym Finlandii w Poznaniu, weźmy udział w obchodach Dni Skandynawskich. Od 1 listopada do 15 grudnia poprzez różnorodne działania zapoznamy się z kulturą, tradycjami i osiągnięciami naukowymi Finlandii. Przystąpimy do konkursu plastycznego i konkursu na dekorację szkoły w klimatach fińskich.

Pomocnicy Świętego Mikołaja

Przede wszystkim zachęcamy do uczestnictwa w konkursie plastycznym "Finlandia i jej Elfy, czyli pomocnicy Świętego Mikołaja". Puśćcie wodze fantazji i przedstawcie swoje wyobrażenia na temat Elfów, Finlandii i Świętego Mikołaja.

Więcej informacji

Więcej informacji na stronie www.finlandia-konsulat.pl

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2