• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Konkurs Trzymaj Forme

Trzymaj formę

Dnia 17 października 2014 r. odbędzie się w naszej szkole III edycja konkursu dla uczniów klas piątych na najlepszą sałatkę owocowo- warzywną.

Na czym polega konkurs?

Piątoklasiści biorą udział w programie „Trzymaj formę”, którego celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia i zbilansowanej diety. Na lekcjach przyrody poruszana jest w/w tematyka.

Kto i kiedy może wziąć udział?

Dwanaściorga uczniów wykona w piątek 17 października br. (w sali nr 48 na pierwszej godzinie lekcyjnej) zdrowe, smaczne sałatki. Następnie będą one degustowane przez nauczycieli naszej szkoły. W ramach głosowania wyłoniona zostanie najlepsza sałatka.

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2