• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Fundacja Mam Marzenie

Spotkanie z wolontariuszką Fundacji
Mam Marzenie

Dnia 01.12.2014 r. będziemy gościć w szkole wolontariuszkę Fundacji Mam Marzenie p. Mirosławę Steglińską, która spotka się z uczniami naszej szkoły i opowie im o misji fundacji, zajmującej się od 11 lat realizowaniem marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające życiu.

Udział społeczności szkolnej w spełnianiu marzeń dzieci

Jesteśmy dumni, ze od wielu lat bierzemy czynny udział w działaniach fundacji. Spełniliśmy już marzenia pięciu Marzycieli, byli nimi: Krzyś w 2010 roku, Wojtek w 2011 roku, Sebastian w 2012 roku, Max w 2013 roku i Daria w 2014 roku. Teraz przygotowujemy się do zrealizowania szóstego marzenia.

Jak nam się to udaje?

Każdego roku w okresie przedświątecznym organizujemy aukcję świąteczną oraz kiermasz świątecznych ciasteczek. W tym roku odbędą się one 10.12.2014 r. (szczegóły wkrótce). Całkowity dochód przeznaczamy dla Marzyciela oczekującego w Poczekalni Marzeń w Fundacji Mam Marzenie. Już teraz zachęcamy wszystkich do włączenia się w realizację naszych działań charytatywnych.

Wielka Gala Charytatywna

Fundacja Mam Marzenie organizuje dziesiątą jubileuszową Galę Charytatywną, na którą serdecznie zaprasza dnia 12 grudnia 2014 r. o godzinie 19.00, do auli UAM przy ul. Wieniawskiego. Bilety-cegiełki w cenie 40, 60 lub 90 zł. do nabycia w Centrum Informacji Miejskiej (CIM), ul. Ratajczaka 44 oraz na stronie www.bilety24.pl. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów przeznaczony zostanie na realizację marzeń chorych dzieci.

Więcej informacji

Więcej informacji na temat bieżącej działalności fundacji znajdziesz pod adresem: www.mammarzenie.org 

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2