Stypendium szkolne

Komunikat psychologa/pedagoga szkolnego

Uczniowie zamieszkali na terenie Miasta Poznania, u których dochód w rodzinie nie przekracza 456 zł netto na osobę, mogą się ubiegać do 15.09.2014 r. w Poznańskim Centrum Świadczeń o stypendium szkolne, przyznawane na bieżący rok szkolny.

Wyprawka szkolna

Osoby znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej lub innej trudnej sytuacji losowej (klasa II, III, VI) lub mające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego (wszystkie klasy) mogą się ubiegać do 30.09.2014 r., za pośrednictwem szkoły, o dofinansowanie zakupu podręczników.

Więcej informacji

Stypendium szkolneOsoby zamieszkałe poza terenem Miasta Poznania mogą się orientować w sprawie stypendiów i innych form pomocy materialnej w swoich urzędach gminy. Bliższe informacje o wyżej wymienionych formach pomocy materialnej można uzyskać u psychologa/pedagoga szkolnego lub w Poznańskim Centrum Świadczeń, ul. Wszystkich Świętych 1. Wniosek do pobrania znajdują się w gabinecie psychologa/pedagoga szkolnego.

Katarzyna Gralczyk-Przydryga
Olga Pytlewska