• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A

Święto Odzyskania Niepodległości

W piątek 7 listopada uczciliśmy 96 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie ubrani w uroczyste stroje z zapałem odśpiewali hymn państwowy i obejrzeli piękną akademię w wykonaniu uczniów klasy 6 B, którą przygotowały p. Dorota Dąbrowska i p. Anna Kichler.

Poezja i pieśni patriotyczne

Widzowie w skupieniu wysłuchali poezji i pieśni o tematyce patriotycznej zilustrowanych prezentacją slajdów. Atmosfera była naprawdę świąteczna, a całości dopełniło wspólne śpiewanie pieśni legionowych.

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2