• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Ilustracja przedstawiająca biegnącą książkę, logotyp światowej akcji Bookcrossing'u

„Bookcrossing” w naszej szkole

Bardzo spodobała nam się akcja „Zaczytani.pl”, która udowodniła, że chętnie włączamy się w działania związane z książkami. Postanowiliśmy więc rozwijać czytelnictwo w naszej szkole w jeszcze większym zakresie niż dotychczas, bo podobno: „Czytanie to umiejętność, którą ma większość i sztuka, którą uprawia mniejszość” - chcemy to zmienić!

Uwalniamy książki

Od 06.06.2016 roku „Uwalniamy książki” w naszej szkole. Idea bookcrossingu znana jest od kilkunastu już lat. Cieszy się powodzeniem, bo w niekonwencjonalny sposób popularyzuje książki i czytelnictwo. Nasza wędrująca książka znajdzie swoje miejsce na regale w holu szkoły.

Zapraszamy do korzystania z biblioteki

Korzystajcie z tej biblioteki, zabierajcie książki, ale udostępniajcie też te, które już przeczytaliście.

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2