• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Na zdjęciu zaproszeni goście Arkady Fiedler, Tomasz Siuda, dyrektor szkoły Anna Sobczak oraz uczniowie biorący udział w wydarzeniu.

Śladami Arkadego Fiedlera

Dnia 16 maja 2016 roku do Szkoły Podstawowej nr 38 zostali zaproszeni Arkady Radosław Fiedler i Tomasz Siuda, którzy opowiadali o wyprawie do Puszczy Amazońskiej. Uczestnicy eskapady podążali śladami wielkiego pisarza -podróżnika Arkadego Fiedlera. Ogromne zainteresowanie uczniów wzbudziły wspaniałe fotografie okazów flory i fauny, niespotykane w naszym klimacie.

Lawina pytań

Zaproszeni goście odpowiadali na różne pytania uczniów klas trzecich. Arkady Radosław Fiedler - autor wielu ciekawych pozycji ze swoich poprzednich wypraw i tym razem postanowił napisać książkę. Zachęcał młodych czytelników do sięgnięcia po nią na początku nowego roku.

Wystawa

W holu szkoły można oglądać wystawę prac dokumentującą podróż do Amazonii.

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2