• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A

Spełnione marzenie Julki

Na zdjęciu logotyp Fundacji Mam MarzenieJulka marzyła o spotkaniu z księżniczką Elsą z Krainy Lodu. Dwudniowy pobyt w Disneylandzie przerósł najśmielsze oczekiwania Marzycielki - na własne oczy zobaczyła prawdziwą, żywą Elsę i jej siostrę Annę, przejeżdżające raz po raz karetą zaprzężoną w białe konie oraz - ubrana w prawdziwą sukienkę Elsy - obejrzała przepiękny musicalowy spektakl, w którym wystąpili wszyscy bohaterowie jej ulubionej bajki.

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy zaangażowali się w spełnienie tego marzenia.

Relacja

Link do relacji ze spełnienia marzenia - zobacz relację

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2