• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Na zdjęciu pani Agnieszką Gadzińska autorka książek dla dzieci o Sklocie

Spotkanie z pisarką Agnieszką Gadzińską

18.05.2016 r. dzieci z klas 1a, c, d miały okazję spotkać się z autorką książek o Sklocie panią Agnieszką Gadzińską, która opowiadała jak powstaje książka, skąd pisarz bierze pomysły do swoich dzieł. Autorka odpowiadała również na pytania pierwszoklasistów.

„Sklota i reszta świata” oraz „Figle i psoty Kaktusa i Skloty”

Dzieci co tydzień spotykały się w bibliotece, gdzie pani bibliotekarka czytała im książki „Sklota i reszta świata” oraz „Figle i psoty Kaktusa i Skloty”. Uczniowie ilustrowali przeczytane fragmenty i rozmawiali o nich. Autorka odpowiedziała na wszystkie pytania pierwszoklasistów.

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2