• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Zdjęcie wysypiska śmieci sprzętu AGD

Zbiórka elektrośmieci

Nasza szkoła bierze udział w programie „Moje miasto bez elektrośmieci”. Bardzo prosimy o aktywne włączenie się do udziału w akcji szkolnej „Zbiórka elektrośmieci”. Dzięki Tobie szkoła może pozyskać nowe pomoce dydaktyczne.

Drobne elektrośmieci

W dniach od 13 do 19 kwietnia 2016 r. można przynosić do szkoły mniejsze elektrośmieci do 0,5 kg (np. stare telefony, ładowarki, zużyte świetlówki, zepsute zabawki elektroniczne itp.) i wrzucić je do pojemnika postawionego 
w holu szkoły na parterze. Za każdy kilogram zebranych odpadów szkoła otrzyma kupony Funduszu Oświatowego, które będzie można wymienić na potrzebne pomoce dydaktyczne.

Wielkogabarytowe elektrośmieci

Istnieje możliwość bezpłatnego odbioru wielkogabarytowych elektrośmieci z domu dzwoniąc pod nr telefonu 22 22 333 00 lub wypełniając formularz na stronie internetowej: elektrosmieci.pl. Należy poinformować przy zgłoszeniu o chęci otrzymania za oddany sprzęt kuponów Funduszu Oświatowego i dostarczenie ich do 30 maja br. nauczycielom przyrody – pani 
B. Ławickiej lub pani K. Pawelczak.

Termin zbiórki

Dnia 20 kwietnia 2016 r. można przywieźć (w godzinach od 7:00 do 15:00) elektrośmieci (zużyty sprzęt RTV, AGD, IT i oświetleniowy) 
i zostawić obok budynku szkolnego, za zieloną bramą, po prawej stronie.

Podziękowanie

Z góry dziękujemy za zaangażowanie.

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2