• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Zdjęcie ze spektaklu pt. „Leśna historia o narodzinach Jezusa”

Anioły są wśród nas – rodzicielskie jasełka

Po raz pierwszy w historii Szkoły Podstawowej nr 38 jasełka wystawili rodzice uczniów. Przedstawienie odbyło się 22 grudnia 2016 r. Spektakl pt. „Leśna historia o narodzinach Jezusa” był wielką niespodzianką dla całej społeczności szkolnej, która żywiołowo i radośnie oklaskiwała aktorów. W przestawieniu o narodzinach Jezusa, nie zabrakło akcentów świątecznych (żłóbek, pastuszkowie i trzej królowie), a także kolęd, które razem z aktorami śpiewali wszyscy widzowie. Rodzice przygotowali dekorację i piękne stroje. Choć aktorom towarzyszyła trema, to debiut rodziców na scenie okazał się sukcesem. Każdy występujący rodzic otrzymał podziękowanie:

Podziękowanie

Każdy występujący rodzic otrzymał podziękowanie

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2