Zdjęcie wolontariuszy podczas Jasełka dla Fundacji „Arka”

Jasełka naszych wolontariuszy

19 grudnia 2016 r. mali wolontariusze z naszej szkoły udali się do Fundacji „Arka” na ul. Żytnią, aby zaprezentować jej mieszkańcom „ Jasełka”.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem, śpiewając kolędy, przedstawili sceny z narodzin Jezusa. Podopieczni tego domu byli pod wielkim wrażeniem występu dzieci oraz otrzymanych upominków – własnoręcznie wykonanych bombek. Podziękowali nam za występ i prezenty, wręczając laurkę z podpisami członków Fundacji.

Jasełka dla seniorów

10 stycznia 2017 r., nasi mali aktorzy, jeszcze raz staną na scenie, tym razem wraz z chórem szkolnym. Zaprezentują swoje dzieło członkom Winogradzkiego Klubu Seniora.

Podziękowania

Organizatorzy: Małgorzata Gawrych - Grządzielska, Renata Maliszewska i Waldemar Szczepankiewicz dziękują również rodzicom za współpracę w przygotowaniu „Jasełek”.