Finaliści Biblijnego konkursu międzyszkolnego „Idźcie i głoście”

Miedzyszkolny Konkurs Biblijny „Idźcie i głoście…” - wyniki

Dnia 4 kwietnia br. w murach Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 2 w Poznaniu odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego pod hasłem „Idźcie i głoście…”, zorganizowanego przez Zespół Szkół oraz Szkołę Podstawową nr 38 w Poznaniu. Duchową opiekę nad konkursem zapewniła parafia Chrystusowców, która wspierała konkurs od samego początku. Do finału dostała się ta część dzieci z klas 4-6, która w pierwszym etapie doskonale poradziła sobie z częścią Ewangelii wg św. Marka, której znajomość obowiązywała w całości podczas finału. Po części pisemnej wyłoniono najlepszą dziesiątkę uczestników, która odpowiadała później ustnie na szczegółowe pytania, z Ewangelii Markowej. Dzieci pokazały doskonałą znajomość Ewangelii i losy konkursu, poprzez swój wysoki poziom, ważyły się do samego końca.

Zwycięzcy:

Mamy ogromną radość poinformować, iż nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

I miejsce:

• Hanna Siąkowska

III miejsce:

• Kamil Dysarz

V miejsce:

• Zofia Błaszczyk oraz Wojciech Mankiewicz

Wyróżnienie:

• Urszula Mankiewicz
  • Michał Kuroczycki
  • Wiktor Siemiński

Gratulacje

Serdecznie gratulujemy tak wielkiego sukcesu.