• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Finaliści Biblijnego konkursu międzyszkolnego „Idźcie i głoście”

Miedzyszkolny Konkurs Biblijny „Idźcie i głoście…” - wyniki

Dnia 4 kwietnia br. w murach Zespołu Szkół z Oddziałami Integracyjnymi i Specjalnymi nr 2 w Poznaniu odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego pod hasłem „Idźcie i głoście…”, zorganizowanego przez Zespół Szkół oraz Szkołę Podstawową nr 38 w Poznaniu. Duchową opiekę nad konkursem zapewniła parafia Chrystusowców, która wspierała konkurs od samego początku. Do finału dostała się ta część dzieci z klas 4-6, która w pierwszym etapie doskonale poradziła sobie z częścią Ewangelii wg św. Marka, której znajomość obowiązywała w całości podczas finału. Po części pisemnej wyłoniono najlepszą dziesiątkę uczestników, która odpowiadała później ustnie na szczegółowe pytania, z Ewangelii Markowej. Dzieci pokazały doskonałą znajomość Ewangelii i losy konkursu, poprzez swój wysoki poziom, ważyły się do samego końca.

Zwycięzcy:

Mamy ogromną radość poinformować, iż nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

I miejsce:

  • Hanna Siąkowska

III miejsce:

  • Kamil Dysarz

V miejsce:

  • Zofia Błaszczyk oraz Wojciech Mankiewicz

Wyróżnienie:

  • Urszula Mankiewicz
  • Michał Kuroczycki
  • Wiktor Siemiński

Gratulacje

Serdecznie gratulujemy tak wielkiego sukcesu.

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2