• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Na zdjęciu logotyp Fundacji Mam Marzenie

Podsumowanie aukcji świątecznej Fundacji Mam Marzenie

14 XII 2016 r. zakończyliśmy w naszej szkole świąteczną aukcję charytatywną przygotowaną przez p. Lidię Bednarczyk. Te przepiękne przedmioty uszyła p. Lidia Bednarczyk oraz uczennice klas IV –VI na warsztatach szycia "Przyjaźń z maszyną”. Jednocześnie odbył się też kiermasz ciasteczek świątecznych, upieczonych przez dzieci z rodzicami. Zarówno aukcja jak i kiermasz cieszyły się ogromnym zainteresowaniem rodziców, nauczycieli i uczniów. Zebrane fundusze zostały przekazane na spełnienie kolejnego marzenia chorego dziecka oczekującego w Poczekalni Marzeń Fundacji Mam Marzenie.

Podziękowania

Serdecznie dziękujemy wszystkim za inicjatywy, wsparcie i zaangażowanie oraz za okazane serce i pomoc w zbieraniu funduszy.

Spełnione marzenie Sebastiana

Z wielką radością informujemy, że spełniliśmy już ósme. Marzenie podopiecznego z Fundacji Mam Marzenie. Nasz Marzyciel Sebastian (16 lat) otrzymał od nas iPhone.

Szczegóły

Szczegóły znajdują na stronie Mam Marzenie - Sebastian

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2