• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Zdjęcie rysujących kredą dzieci podczas happeningu „Cała Szkoła Czyta Dzieciom”  - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

„Cała szkoła czyta dzieciom”

15 czerwca o godzinie 10.00 rozpoczął się szkolny happening, podsumowujący całoroczną akcję "Cała szkoła czyta dzieciom". Tego dnia wszyscy uczniowie szkoły mogli przebrać się za postacie ze swoich ulubionych książek i w barwnym pochodzie ukazać mieszkańcom Poznania radość czytania i zalety z niego wypływające.

Barwny pochód

Po uroczystym rozpoczęciu haapeningu na boisku szkolnym, wszystkie klasy wraz z nauczycielami wyruszyły w stronę Cytadeli, aby pokazać, że naszej szkoły nie trzeba specjalnie zachęcać do czytania. Zwieńczeniem pochodu wokół rosarium była możliwość zapisania swojej ulubionej pozycji książkowej kredą, na trasie pochodu.

Ogromna radość

Dzień z książką był dniem ogromnej radości, a przede wszystkim satysfakcji z tego, że książki są bardzo ważnymi towarzyszami naszego życia.

Do zobaczenia za rok!

Jak nie czytam - jak czytam?! Już za rok my- przyjaciele książek z pewnością z takimi hasłami na ustach pojawimy się na Cytadeli!

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2