Na zdjęciu dzieci bawiące się na boisku podczas Dnia Chłopca w Szkole Podstawowej nr 38 z Poznania

Dzień Chłopca

29 września 2017 roku społeczność szkolna obchodziła Dzień Chłopca.

Taneczne świętowanie

Na boisku szkolnym przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Zofia Błaszczyk, złożyła w imieniu koleżanek życzenia okolicznościowe.
Dzień Chłopca był pierwszą w tym roku szkolnym okazją, by samorząd uczniowski pokazał swoje zdolności organizacyjne.
Przewodnicząca szkoły i jej zastępczyni Zofia Kieliszewska poprowadziły zabawę taneczną, połączoną ze wspólnym śpiewaniem największych przebojów młodzieżowych oraz wykonywaniem układów tanecznych z Panią Agatą Słupińską.

Świetna zabawa

Pomysły okazały się trafione, gdyż cała brać uczniowska zaczęła pląsać w rytm skocznej muzyki. Młodzież świetnie się bawiła, dzieci integrowały się w zabawie, czerpiąc wiele radości z możliwości wspólnego spędzenia czasu na szkolnej imprezie.
To wydarzenie pokazało, że w szkole się nie tylko uczymy, ale także bawimy.