• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Na zdjęciu grupa uczniów ze szkolnego Koła Wolontariatu, która uczestniczyła w zbiórce pieniędzy na rzecz Hospicjum Palium - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Koła Wolontariatu na rzecz Hospicjum Palium

Dnia 17 grudnia grupa uczniów z naszego szkolnego Koła Wolontariatu uczestniczyła w zbiórce pieniędzy na rzecz Hospicjum Palium, z którym współpracujemy od tego roku szkolnego. Do tego dnia przygotowywaliśmy się już dużo wcześniej - na zajęciach wolontariatu przygotowywaliśmy kolorowe motyle - symbole Hospicjum, które podczas zbiórki wręczaliśmy ofiarodawcom.

Wielka radość dawania

Radość z naszej zbiórki jest nie do opisania słowami, w dodatku, iż na scenie tego dnia dostrzegliśmy również innych uczniów naszej szkoły, którzy aktywnie włączyli się w pomoc chorym. Naszą wielką radością było również spotkanie z wspaniałym wolontariuszem na rzecz Hospicjum - znanym aktorem Michałem Grudzińskim, który swoim optymizmem i poczuciem humoru dodał nam sił podczas kwesty.

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to piękne dzieło - przygotowując motyle oraz uczestnicząc w zbiórce. Szkolne Koło Wolontariatu z opiekunem.

Fotorelacja

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2