Na zdjęciu grupa uczniów ze szkolnego Koła Wolontariatu, która uczestniczyła w zbiórce pieniędzy na rzecz Hospicjum Palium - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Koła Wolontariatu na rzecz Hospicjum Palium

Dnia 17 grudnia grupa uczniów z naszego szkolnego Koła Wolontariatu uczestniczyła w zbiórce pieniędzy na rzecz Hospicjum Palium, z którym współpracujemy od tego roku szkolnego. Do tego dnia przygotowywaliśmy się już dużo wcześniej - na zajęciach wolontariatu przygotowywaliśmy kolorowe motyle - symbole Hospicjum, które podczas zbiórki wręczaliśmy ofiarodawcom.

Wielka radość dawania

Radość z naszej zbiórki jest nie do opisania słowami, w dodatku, iż na scenie tego dnia dostrzegliśmy również innych uczniów naszej szkoły, którzy aktywnie włączyli się w pomoc chorym. Naszą wielką radością było również spotkanie z wspaniałym wolontariuszem na rzecz Hospicjum - znanym aktorem Michałem Grudzińskim, który swoim optymizmem i poczuciem humoru dodał nam sił podczas kwesty.

Podziękowania

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to piękne dzieło - przygotowując motyle oraz uczestnicząc w zbiórce. Szkolne Koło Wolontariatu z opiekunem.