Na zdjęciu wyróżniona praca w konkursie plastycznym „Malowany dzień środowiska” - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Konkurs plastyczny „Malowany dzień środowiska”dla klas 1-6 szkół podstawowych.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział  w konkursie plastycznym, którego zadaniem było stworzenie plakatu promującego ochronę środowiska. Przewidziano trzy kategorie tematyczne prac:

• ochrona atmosfery,
  • wykorzystanie odpadów,
  • energia odnawialna.

Organizatorem konkursu były: Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego, Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju i Ogród Botaniczny UAM w Poznaniu.

Najlepsza praca

Najlepszą pracę w kategorii energia odnawialna wykonał:

• Wiktor Pisarczyk z klasy 5c

Na zdjęciu najlepsza praca w konkursie plastycznym „Malowany dzień środowiska” - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Wyróżnienie

Wyróżniona została również praca naszej uczennicy, w kategorii wykorzystywanie odpadów:

• Zofia Bednarczyk z klasy 4a

Gratulacje

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie!