• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Zdjęcie z „Rodzinnego Orszaku Trzech Króli” - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Rodzinny Orszak Trzech Króli

Rada Rodziców oraz Rodzice uczniów sprawili swoim pociechom niespodziankę i 18 stycznia 2018r. zaprezentowali jasełka pod tytułem „Orszak Trzech Króli”. Spektakl wystawiono na Scenie Wspólnej Szkoły Podstawowej nr 83 „Łejery”. Wzbudził on wiele radości wśród młodych widzów. Aby wszyscy uczniowie mogli go obejrzeć, przedstawienie zostało wystawione trzykrotnie w ciągu jednego dnia.

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2