• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Na zdjęciu logotyp Fundacji Mam Marzenie

Spotkanie z wolontariuszką Fundacji Mam Marzenie

Dnia 23.11.2017 r. gościliśmy w naszej szkole wolontariuszkę Fundacji Mam Marzenie p. Mirosławę Steglińską, która spotkała się z uczniami i opowiedziała im o szlachetnej misji fundacji, zajmującej się od 14 lat realizowaniem marzeń dzieci, cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

Udział społeczności szkolnej w spełnianiu marzeń dzieci

Jesteśmy dumni z tego, że od wielu lat bierzemy czynny udział w działaniach fundacji. Spełniliśmy już marzenia ośmiu Marzycieli, byli nimi: Krzyś w 2010 r., Wojtek w 2011 r., Sebastian w 2012 r., Max w 2013 r., Daria w 2014 r. ,Julia w 2015 r. Julia w 2016 r. i Sebastian w 2016 r. Teraz przygotowujemy się do zrealizowania dziewiątego marzenia.

Jak nam się to udaje?

Każdego roku w okresie przedświątecznym organizujemy aukcję świąteczną oraz kiermasz świątecznych ciasteczek. W tym roku odbędą się one 13.12.2017 r. (szczegóły wkrótce). Całkowity dochód przeznaczymy dla Marzyciela oczekującego w Poczekalni Marzeń w Fundacji Mam Marzenie.

Już teraz zachęcamy wszystkich do włączenia się w realizację naszych działań charytatywnych.

Szczegóły dotyczące fundacji

Szczegóły dotyczące fundacji znajdziecie Państwo na stronie:

http://www.mammarzenie.org

Koordynatorki działań charytatywnych

Beata Olszewska, Lidia Bednarczyk.

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2