• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Na zdjęciu laureaci konkursu „Ja i Przyroda” - etap miejski

Wyniki konkursu „Ja i Przyroda” - etap miejski

Etap miejski odbył konkursu się w siedzibie organizatorów, Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Wielkopolskiego. Tym razem uczestnikami etapu były najlepsze zespoły z poszczególnych dzielnic miasta Poznania.

Reprezentacja szkoły

W piątek, 6 kwietnia b.r. nasza drużyna w składzie:

  • Jagoda Nowak, kl.6b
  • Antoni Piasecki, kl.6c
  • Wiktor Siemiński, kl.6c

uczestniczyła w kolejnym etapie konkursu przyrodniczego „Ja i przyroda”.

Gratulujemy

Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że nasi uczniowie i tym razem okazali się bezkonkurencyjni zajmując I miejsce - najlepsza drużyna Poznania. Przed nami kolejny, ale i ostatni etap konkursu – etap wojewódzki, w którym uczestniczyć będą najlepsze drużyny z Konina, Leszna, Kalisza i Piły oraz oczywiście my!

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2