• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Na zdjęciu uczestnicy etapu wojewódzkiego konkursu „Ja i przyroda” - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Wyniki konkursu „Ja i Przyroda” - etap miejski

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Jagoda Nowak, klasa 6b Antoni Piasecki, klasa 6c Wiktor Siemiński, klasa 6c będąc jednocześnie reprezentantem miasta Poznań zajęła I miejsce w etapie wojewódzkim konkursu pokonując najlepsze drużyny Leszna, Kalisza, Konina i Piły.

Gratulujemy

Jest to ogromny sukces naszych szóstoklasistów, którzy wykazali się wiedzą przyrodniczą, jak i praktycznymi umiejętnościami bez trudu rozpoznając gatunki drzew i krzewów oraz rodzime chronione gatunki zwierząt.

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2