• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Czytamy przez pokolenia  - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Czytamy przez pokolenia

W styczniu w naszej szkole wśród uczniów klas czwartych i piątych została przeprowadzona ankieta czytelnicza - SOWA.

Cel ankiety

W styczniu w naszej szkole wśród uczniów klas czwartych i piątych została przeprowadzona ankieta czytelnicza - SOWA. Jej celem była przede wszystkim promocja czytelnictwa, a także zdobycie wiadomości na temat czytelnictwa w środowisku rodzinnym. Uczniowie mieli napisać tytuły swoich ulubionych książek, a także dowiedzieć się od rodziców i dziadków, co oni czytali, kiedy byli dziećmi.

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2