Emilia Jabłońska - Nauczyciel na Medal - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Emilia Jabłońska - Nauczyciel na Medal

Serdecznie gratuluję uzyskania nominacji w wielkim plebiscycie „Nauczyciel na Medal”. Wybierani będą w nim najbardziej lubiani i cenieni nauczyciele w województwie wielkopolskim. Nominacja została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców. Niewątpliwie jest dowodem wielkiego uznania i sympatii.

To już kolejna edycja wielkiej akcji edukacyjnej „Głosu Wielkopolskiego”. Na laureatów, którzy zostaną wybrani w głosowaniu, czeka mnóstwo cennych nagród, które zostaną wręczone podczas uroczystej gali.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami o naszej akcji. Można je znaleźć pod adresem http://www.gloswielkopolski.pl/nauczyciel. Wszyscy nominowani nauczyciele zostaną zaprezentowani w specjalnym dodatku dołączonym do gazety z okazji Dnia Nauczyciela. Artykuły o plebiscycie oraz prezentacje liderów głosowania będą się ukazywać na łamach drukowanego wydania „Głosu Wielkopolskiego”.

Łączę wyrazy uznania i szacunku życząc pomyślności i sukcesów oraz wielu głosów w plebiscycie.

Adam Pawłowski
Redaktor Naczelny