• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
IV Seminarium Naukowe  pt. „Matematyczne Laboratorium Kultury” - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

IV Seminarium Naukowe pt. „Matematyczne Laboratorium Kultury”

Sukces uczniów naszej szkoły!

Wyniki konkursu

Z satysfakcją informujemy, że zespół ósmoklasistów z naszej szkoły w składzie:

  • Honorata Cendal
  • Michał Jastrzębski
  • Jędrzej Bucki

po zaciętej rywalizacji zajął II miejsce w konkursie organizowanym w ramach projektu „Matematyczne Laboratorium Kultury”. I miejsce w konkursie wyliczył Franciszek Kłonowski ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Środzie Wielkopolskiej, a III zdobyła drużyna z Publicznej Szkoły Podstawowej Zakonu Pijarów im. św. Józefa Kalasancjusza w Poznaniu.  Konkurs adresowany był do uczniów klas 7-8 województwa wielkopolskiego i odbywał się pod patronatem Zakładu Działań Twórczych w Przestrzeni Społecznej Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Szkoły Podstawowej nr 2 w Plewiskach, Centrum Kultury „Zamek” w Poznaniu oraz Centrum Praktyk Edukacyjnych w Poznaniu.

Gratulacje!

Gratulujemy sukcesu  i zapraszamy zainteresowanych uczniów do udziału w konkursie w przyszłym roku!

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2