Grzyby Wielkopolski  - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

„Przyrodnicze rymowanie - otaczającego świata poznawanie - grzyby wielkopolskich parków krajobrazowych”

Wyniki VI edycji konkursu przyrodniczo – artystycznego: „Przyrodnicze rymowanie – otaczającego świata poznawanie – grzyby wielkopolskich parków krajobrazowych”.

Trudny wybór

Jak co roku, konkurs odbywał się w czerwcu. Tym razem uczestnicy (uczniowie klas 4-8) mieli za zadanie przedstawić wybrany gatunek grzybów w formie rysunku lub krótkiego wierszyka. Komisja konkursowa miała trudne zadanie – ocenie podlegało 850 prac (!).

Sukces!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że dwie uczennice naszej szkoły zostały wyróżnione w kategorii „wierszyk":

• II miejsce Kamila Zaniew, klasa 7b (wierszyk o lakówce ametystowej)
  • III miejsce Maja Sobczak, klasa 7b (wierszyk o szmaciaku gałęzistym)

Wręczenie nagród

Wręczenie nagród odbędzie się 5 grudnia 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego.

Serdecznie gratulujemy!