• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Spotkanie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu

Spotkanie Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu!

Zgodnie z tradycją naszej szkoły 14 lutego 2019 r. zorganizowano Spotkanie dla Przyjaciół Szkoły.

Wokół teatru...

Organizatorzy zadbali o odpowiednią oprawę imprezy. Dla zebranych przewidziano słodki poczęstunek i spektakl. Zaproszeni goście obejrzeli przedstawienie pt. Księżniczka na ziarnku grochu, przygotowane przez aktorów ze szkolnego koła teatralnego.

Rodzinna atmosfera

Wieczór upłynął w sympatycznej atmosferze, sprzyjającej rozmowom o przyszłości szkoły. Dyskusjom na temat nowych projektów, które wspierają twórcze działania uczniów i zachęcają do aktywności w środowisku szkolnym i lokalnym, nie było końca.

Mamy wspaniałych Przyjaciół!

Spotkanie potwierdziło, że na przyjaciół zawsze można liczyć.

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2