Na zdjęciu logotyp Fundacji Mam Marzenie

Świąteczna aukcja

Dnia 21 listopada na terenie szkoły rozpocznie się „Świąteczna aukcja”. Na aukcji można będzie wylicytować między innymi przedmioty wykonane przez uczniów na zajęciach rękodzieła:·pompony,·breloczki, wisiory wykonane techniką soutache, notesy na przepisy i inne zapiski, dekoracyjne pudełeczka na prezenciki oraz inne przedmioty np. świąteczne dekoracje.

Dochód z aukcji

Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na spełnienie pragnień dziecka będącego pod opieką fundacji „Mam marzenie”.

Regulamin aukcji

• Każdy, kto chce wziąć udział w licytacji zaprezentowanych przedmiotów (uczeń, rodzic, nauczyciel), odnajduje wybraną rzecz w zeszycie, wpisuje kwotę i czytelnie się podpisuje.
  • Wszystkie przedmioty mają jednakową wyjściową cenę 15 zł i od tej ceny rozpoczynamy licytację.
  • Kwota przebicia oferty, może minimalnie wynosić 1 zł.
  • Uczeń licytuje sam do kwoty 25 zł, powyżej tej stawki licytuje tylko w obecności rodzica lub musi posiadać jego pisemną zgodę (formularz deklaracji) na udział w licytacji. Deklaracja ta powinna znaleźć się w kopercie znajdującej się w wyżej wymienionym zeszycie.
  • Aukcja rozpoczyna się w dniu 21 listopada 2018 roku o godzinie 17.00 i trwa do dnia 26 listopada 2018 roku do godziny 12.30.
  • Osoby, które wygrają licytację, będą poinformowane o tym w dniach 27-29 listopada 2018 roku.
  • Wszystkie wylicytowane przedmioty wydamy 27-30 listopada 2018 roku w godzinach 7:45 - 14:45 (odbiór w pokoju nauczycielskim -
    p. L. Bednarczyk) po uiszczeniu deklarowanej kwoty.
  • Prosimy o przemyślaną licytację – wylicytowane przedmioty powinny zostać odebrane w wyznaczonym terminie przez zwycięzcę.

Koordynator: p. Lidia Bednarczyk