• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
„Tego nie wiesz o drewnie” - podsumowanie! - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

„Tego nie wiesz o drewnie” - podsumowanie!

W dniu 14 czerwca 2019 r. miało miejsce uroczyste zakończenia projektu Tego nie wiesz o drewnie.

Tajemnice lasu...

Uczniowie naszej szkoły już po raz ostatni wzięli udział w zajęciach, które tym razem odbywały się w Ośrodku Edukacji Leśnej  Łysy Młyn. Tym razem mieli okazję dowiedzieć się jak rozpoznać gatunki trujących grzybów oraz roślin, jakie zwierzęta jadowite można spotkać w polskich lasach, jak pod mikroskopem wygląda kleszcz oraz poznać właściwe techniki jego usuwania.

Podsumowanie projektu

Na koniec spotkania odbyło się wręczenie dyplomów i drobnych upominków za uczestnictwo w projekcie. Mamy nadzieję, że to nie będzie nasze ostatnie spotkanie w ramach działań projektowych na Uniwersytecie Przyrodniczym!

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2