• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Dnia 3 września o godzinie 9.00 zabrzmiał w naszej szkole pierwszy dzownek po wakacyjnej przerwie. Uczniowie oraz ich rodzice, po odśpiewaniu hymnu naszej Szkoły, zostali powitani przez dyrektora- panią Annę Sobczak. Wszyscy, pełni entuzjazmu i radości mogli dowiedzieć się o najważniejszych zmianiach organizacyjnych w tym roku szkolnym, poznali swoich wychowawców (klasy czwarte) oraz nowych nauczycieli przedmiotowców. Po oficjalnym rozpoczęciu nowego roku szkolnego 2018/19, wszyscy udali się do swoich sal na upragnione spotkanie z wychowawcą oraz kolegami i koleżankami z klasy.

Niech to będzie dla nas wszystkich piękny i owocny rok!

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2