• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Postaci ogólnopolskiej akcji Zaczytani.org

Wielka Zbiórka Książek - Zaczytani.org zakończona!

Podsumowanie Wielkiej Zbiórki Książek!

Idea akcji

Już po raz piąty społeczność naszej szkoły wzięła udział  w ogólnopolskiej akcji „WIELKA ZBIÓRKA KSIĄŻEK” organizowanej przez Fundację Zaczytani.org. Zbieraliśmy książki dla MAŁYCH I DUŻYCH (0 – 100 lat) pacjentów. Każda z podarowanych książek będzie miała wielką wartość, otworzy przed dziećmi, młodzieżą i dorosłymi magiczny świat wyobraźni. Wierzymy, że podróż przez fantastyczne krainy, poznanie interesujących bohaterów, pozwoli pacjentom przetrwać okres choroby, samotności i rozłąki z najbliższymi.

Podsumowanie

W tym roku zebraliśmy 504 książki dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Za ten dar serca serdecznie dziękujemy!

Dyplom „Wielka Zbiórka Książek” - Zaczytani.org - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2