• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Konkurs przyrodniczy „Ssaki Polski” - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Wyniki konkursu przyrodniczego „Ssaki Polski”

W I semestrze bieżącego roku szkolnego chętni uczniowie klas siódmych i ósmych wzięli udział w etapie szkolnym Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Gimnazjów i Szkół Podstawowych „Ssaki Polski”, którego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Ochrony Przyrody „Salamandra”.

Wyniki konkursu

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowano 80 uczniów z Wielkopolski, którzy otrzymali największą liczbę punktów na etapie szkolnym. W tej grupie znalazła się również uczennica naszej szkoły, Anna Jamroszczyk z klasy 8b.

Gratulacje!

Serdecznie gratulujemy Annie sukcesu  i życzymy dalszych sukcesów!

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2