Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego „Jesteśmy świadkami” - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego „Jesteśmy świadkami”

11 czerwca w Szkole Podstawowej nr 25 w Poznaniu odbyło się podsumowanie III Międzyszkolnego Konkursu Biblijnego „Jesteśmy świadkami”.

Idea konkursu

Już po raz trzeci uczniowie klas ósmych mogli zmierzyć się w Międzyszkolnym Konkursie Biblijnym. W tym roku zadaniem konkursowym było zapoznanie się z przypowieściami biblijnymi i zilustrowanie jednej z nich, za pomocą dowolnej techniki artystycznej. Pracę można było wykonać indywidualnie oraz w grupach, maksymalnie pięcioosobowych. W konkursie wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 25, Szkoły Podstawowej Podstawowej nr 17 oraz uczniowie naszej szkoły.

Wyniki Konkursu

Z wielką radością chcemy poinformować o wielkim sukcesie naszych uczniów! Zajęliśmy czołowe miejsca w konkursie, a prace zachwyciły oczy bardzo wymagającego jury! Oto nagrodzeni uczniowie naszej szkoły:

• I miejsce - skład grupy: Barbara Bedekier, Dagmara Wuttke, Zofia Błaszczyk z klasy 8c.
  • III miejsce - skład grupy: Zofia Kieliszewska, Matylda Tamborska, Marianna Jarno, Stanisław Różycki, Igor Piana z klasy 8c.
  • Wyróżnienie - skład grupy: Anna Jędruś, Oskar Grząślewicz, Wojciech Mankiewicz, Grzegorz Piotrowski z klasy 8a.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz wszystkim uczestnikom konkursu!

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 10