• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej „Ugory” - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej „Ugory”

Dnia 26 lutego uczniowie Szkolnego Koła Wolontariatu mieli przyjemność spotkać się z mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej „Ugory” w Poznaniu.

Jak funkcjonuje Dom Pomocy Społecznej?

Słoneczne, wtorkowe popołudnie było doskonałą okazją do tego, aby młodzi wolontariusze naszej szkoły spotkali się ze wspaniałymi ludźmi, zamieszkującymi Dom Pomocy Społecznej. Uczniowie mogli przyjrzeć się, jak funkcjonuje taki dom oraz w jaki sposób swój dzień spędzają jego mieszkańcy, którzy dzielili się z nami mądrością życiową. Podczas zajęć wolontariatu szkolnego przygotowaliśmy kolorowe tulipany, które z radością wręczyliśmy pensjonariuszom. Oprócz kwiatów podzieliliśmy się także słodyczami, które osłodzą mieszkańcom domu tłusty czwartek.

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2