• Rozmiar:
  • A
  • A
  • A
A kiedy dorosnę... - Szkoła Podstawowa nr 38 w Poznaniu

„A kiedy dorosnę...”

W ramach projektu „A kiedy dorosnę...” klasa 2b wybrała się do restauracji "Fortezza", która mieści się na terenie byłego fortu na poznańskich Naramowicach. Uczniowie poznali historię fortu i powstania restauracji, a następnie zapoznali się z tajnikami zawodu kucharza i kelnera. Posiedli także wiedzę, jak zachowywać się podczas posiłków. Na koniec pobytu w "Fortezzy" uczniowie samodzielnie przygotowali pizzę, każdy swoją. Wszystkie były pyszne. Każdy otrzymał pamiątkowy dyplom. Z pewnością po takiej wycieczce są wśród nas przyszli szefowie kuchni!

Galeria zdjęć

Szkoła Podstawowa nr 38

ul. Romana Brandstaettera 6
61-659 Poznań

Dyrektor
Anna Sobczak

Wicedyrektor szkoły
Ewa Baszkiewicz

Lucyna Podolak
(61) 820-36-91 w. 34

telefon
61 820–36–91
email

Szkic budynku Szkoły Podstawowej nr 38 w Poznaniu
Szkoła Podstawowa 38 z Poznania wspiera akcję kart PEKA dla dzieci.
logo cdz
logo 2